• רונית בירי

על מה מרמז לנו הפחד ואיך זה קשור ליצירת מציאות?

עודכן: 19 בדצמ׳ 2021

כאשר אנחנו משתוקקים להגשים דבר מה וביחד עם הרצון והתשוקה אנחנו מרגישים פחד, מה תפקידו של הפחד?הפחד בא לרמוז לנו בעצם, שאנחנו כנראה עדיין לא בשלים או מוכנים לקבל את מה שאנחנו משתוקקים לו.

אתם כבר מבינים שכל עוד התשוקה שלכם להגשים דבר מה מלווה בתחושת פחד, הפחד יצור דחייה להגשמה וירחיק אתכם ממנה. האם אתם יכולים להפסיק לרצות את מה שאתם רוצים? כנראה שלא!, האם אתם יכולים להפסיק לפחד?, גם כנראה שלא!


אז מה כן ניתן לעשות?


יש כמה שיטות להתמודדות עם פחדים ולהלן כמה מהן:


1. להיות ממוקדים על מה שכן מרגיש לכם טוב לגביי אותה הגשמה, במידה וכל פעם שאתם חושבים על אותה הגשמה הפחד צף, פשוט חשבו על משהו בחיים שלכם שממש משמח אתכם מבלי לחשוב על ההגשמה שלו. (תת המודע שלכם יודע בדיוק מה אתם רוצים מבלי שתחשבו על זה כל היום, מספיק שתבקשו פעם אחת, שאר העבודה היא לשמור על אנרגיה שתואמת את ההגשמה שלכם).

2. להחליף את הפחד בהתרגשות, דורש אימון, אבל בהחלט עובד!

3. להתחבר לעוצמה הפנימית שלכם, לדעת שאתם חזקים ומסוגלים להתמודד עם כל מה שמגיע ולראות בדמיונכם את עצמכם כשאתם עוצמתיים.

4. לשחרר ולהיות בהתבטלות,לסמוך על היקום ועל עצמכם, לדעת שאתם עושים בכל יום עוד התקדמות ועוד צעד לעבר ההגשמה שלכם מבלי לצפות לה ומבלי לבדוק האם היא הגיעה כבר או לא.

5. לדבר על אותה הגשמה באופן כללי. אם למשל אתם משתוקקים לתפקיד מסוים ויחד עם זאת מפחדים לקבל אותו, דברו אל עצמכם באופן שהמוח שלכם יבין שאתם כל הזמן מתקדמים, למשל: "אני יודעת שכרגע אני חוששת אבל אני סומכת על עצמי שברגע הנכון אדע מה לעשות, אני יודעת איך ליצור בקצב שלי, אני יודעת שבכל יום, אני נעשית חזקה, מוכנה ובשלה יותר לקבל את התפקיד, אני כבר מרגישה בשלה יותר, אני כבר מוכנה יותר, אני כבר פחות חוששת, אני יותר ויותר מוכנה, יותר בשלה בכל רגע ורגע,אני מתרגשת מהידיעה שאני מקבלת את התפקיד" וכן הלאה...


עד שתרגישו פחות התנגדות מצדכם ופחות פחד…הפחד הוא חבר שעוזר לנו לדייק את עצמנו בדרך להגשמה!

12 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול